Трансформатор ТСЗП

Силові сухі перетворювальні трансформатори застосовуються у випадкахх, коли для роботи потрібен постійний струм. Такиі трансформатори з випрямляючими блоками широко застосовуються  в промисловості: в електролізних установках, для живлення дугових вакуумних електропечей, в хімічній промисловості – для отримання хлора, водорода, натрія, азотистих речовин, для живлення гальванічних установок, для електротяги залізничного та громадського електротранспорту, для електроустаткування з електродвигунами постійного струму, для електросварочного обладнання, та інших промислових цілей.

В залежності від вимог замовника виготовляються однофазні, трифазі, шестифазні та багатофазні сухі перетворювальні трансформатори по кількості фаз вторинних обмоток. На відміну від силових трансформаторів загального призначення, номінальна потужність перетворювальних трансформаторів визначається залежно від схеми випрямлення.

Такі трансформатори входять до складу всіх зварювальних випрямлячів. Первинні та вторинні обмотки перетворювальних трансформаторів мають різні схеми з’єднання. Вибір схеми обмоток трансформатора і параметрів перетворювального агрегату залежить від схеми підключення до них напівпровідникових діодів. Включення первинних обмоток перетворювального трансформатора в трифазну мережу в залежності від схеми з’єднання діодів дозволяє отримати на вторинній стороні трьох-, шести- або дванадцяти-фазне випрямлене напруження. При шести-фазному та більше випрямленні пульсація випрямленої напруги менша, що покращує форму кривої первинного струму агрегату.

Експлуатація:

  • Гарантійний термін: 12 місяців.
  • Термін експлуатації: 30 років.
  • Кліматичне виконання та категорія розміщення: УЗ, УХЛЗ.
  • Навколишнє середовище: невибухонебезпечне.
  • Температура навколишнього середовища: від -45°С до +45°С.
  • Відносна вологість повітря: трохи більше 80% при 25*С.

Безпека:

  • Захист від ураження електричним струмом: клас I (ГОСТ 12.2.007.0-75).
  • Нагрівостійкість електричної ізоляції: клас F (ГОСТ 8865-93).
  • Ступінь захисту оболонки: IP23 (ГОСТ 14254-96).
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://energyall.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/Trans-1.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;} Call Now Button