Щит автоматики каскадного керування котлами


Щити випускаються у модифікаціях, призначених для керування каскадом парових або водогрійных котлів. Системі керуванн, реалізовані в щитах автоматики, можуть здійснювати керування каскадом з 2…8 котлів.

Щит автоматики комплектується необхідними датчиками температури та тиску. Додатково можливо замовити клапани, привода, насоси. Щити випускаються на базі контролера «Unitronics» та виконують наступні функції:

  • керування — ведучий / ведений;
  • функція холодний старт;
  • функція гарячий резерв;
  • функції тимчасових інтервалів включення / відключення пальників у реальном часі;
  • реєстрація аварій и подій;
  • візуализація на дисплеї контролера.

В базовій комплектації використовуються контролери Unitronics.

Конструкція

Щити керування виготовляються навісного або підлогового виконання в залежності від кількості та потужності насосних агрегатів. Корпус щита з стального листа с порошковим покриттям.

Введення проводів та кабелів здійснюється через сальники, що встановлюються зверху та/або знизу щита (обумовлюється в технічному завданні).

Усередині щита на панелі розміщено силову частину: автоматичні вимикачі, вимикачі захисту двигуна, електромагнітні пускачі, частотні перетворювачі, пристрої плавного пуску, контролер керування. На дверях розташовуються органи керування та сигналізації.

Заказ щитів автоматики оформляється як технічне завдання.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://energyall.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/Boiler.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 200px;} Call Now Button